Hakkımızda

Carpe Diem Spa & Wellness olarak yaklaşık 20 yıldır sektörün çeşitli branşlarında hizmet vermiş olup ayrıca son 5 yıldır Merter Platform içerisinde bulunan GYM City Spor Yaşam Merkezi ve City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Oxygen Spor Klübünde Carpe Diem Spa & Wellness markası ile işletmecilik yapmaktayız.
Carpe Diem Spa & Wellness’ın sektördeki tecrübesi, kozmetik, cihaz ve ekipman konusunda seçkin markaları ile vermiş olduğu hizmet, profesyonel işletmeci kimliği ile A’dan Z’ye SPA &Wellness -Thalosso işletme deneyimi, dünyadaki yenilikleri takip eden araştırmacı, yenilikçi ruhu ile sürekli kendini yenileme çabası içerisindedir.
Carpe Diem Spa & Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel mekânlar oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda oluşturulan rahatlatıcı Masaj terapileri, Spa bakımları, Türk hamamında geleneksel kese ve köpük uygulamaları, dünyaca ünlü markalar ile yapılan yüz ve vücut uygulamalarının Yerli ve Uzak doğu Spa kültürünün beşiği olduğu bilinen öncelikle Bali adası ayrıca diğer destinasyonlar Tayland, Hindistan, Çin ve Japonya’dan getirilen Spa konusunda en deneyimli uzman kadro ile %100 misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

TESİS HAKKINDA

1500 m2 üzerine kurulu olan tesisimizde Bay ve Bayan ıslak alan kullanımı ayrıdır. Ortak kullanım alanımız sadece Kapalı Havuzdur.
Tesisimizde

-4 Adet Tekli Masaj Odası
-1 Adet Çiftli Masaj Odası
-2 Adet Sauna
-2 Adet Buhar Banyosu
-2 Adet Türk Hamamı
-2 Adet Kar Çeşmesi
-1 Adet Kapalı Havuz (23 metre uzunluğunda 8 metre genişliğinde yüksek tavanlı yarı olimpik)
-2 Adet Dinlenme Odası
-Bay ve Bayan Soyunma Odası

Vizyonumuz

Hizmet kalitesi standartları ile Türkiye başta olmak üzere, tüm dünyada sektörün önde gelen şirketi olmak.

Misyonumuz

Dokunuşun farklılığı mottosu altında misafirimize huzur, dinginlik sağlamak ve sağlıklı, dinç bir yaşam tarzı sunmaktır.

1000

'den Fazla Müşteri


20

Yıllık Tecrübe